Witaj w Volante Cars!

Wynajem sportowego auta do ślubu Kraków

Dodaj kolorytu do dnia ślubu i wywołaj wielki uśmiech na twarzy Pana Młodego!  Sprawdź naszą ofertę wspaniałych samochodów do wynajęcia na ślub. Zapewnimy Ci natychmiastową wycenę, która obejmuje wszystko, bez żadnych ukrytych opłat. Jesteśmy pewni, że oferujemy najlepszą jakość wynajmu ślubnych supersamochodów w Krakowie.

Luksusowy, sportowy Mercedes w ślubnym kolorze.

Piękne białe sportowe coupe z niesamowitą mocą i przyspieszeniem. Mercedes to synonim elegancji, a znaczek AMG gwarantuje równie intensywne sportowe doznania. Wyjątkowy samochód na równie wyjątkowy dzień jakim bez wątpienia będzie wasz ślub.

Mustangiem na wesele z przytupem

Pokaż się wszystkim podczas ślubu w najnowszym Fordzie Mustangu. Na pewno cię wszyscy zobaczą, a już na pewno usłyszą dzięki 5 litrowemu silnikowi V8. To auto to prawdziwa dzikość, której ujarzmienie daje ogromną satysfakcję.

Porsche na ślub? Tak! Poproszę.

Nic tak nie rozbudza zmysłów jak piękne sportowe cabrio z 300 konnym silnikiem pod maską. Dodajmy do tego rozkładany dach, a wisienką na torcie niech będzie intymny znaczek Porsche. Już sama wymowa nazwy tej marki daje nam pierwszy sygnał, że zbliża się coś wyjątkowego.

Elektrycznie i dynamicznie, czyli Teslą do ślubu

Cicho, szybko, nowocześnie i bardzo ekologicznie. Auta piekielnie szybkie, bardzo mocno zakorzenione w popkulturze, a jednocześnie gwarantujące dyskrecję. Jeśli lubisz nowinki techniczne, wygodę i doskonałe osiągi to Tesla będzie autem idealnym na Twój ślub.